Site Rengi

HadiPaylas Hayatı Paylaşıyoruz

Ağaçkakan Woody Animasyon

Ağaçkakan Woody Animasyon

Ağaçkakan Woody Animasyon

Ağaçkakan Woody Animasyon

Yönetmen:  Alex holdingleri

yazarlar:  Alex Zamm , William Robertson 

Yıldızlar:  Eric Bauza , Timothy Omundson , Graham Verchere 

 
İnsanlar Her yerde olduğu gibi ormanları yakıp yıkıp kendi düzenlerini kendi istedikleri gibi kurmaya bayılırlar. Ağaçkakan Woody filmimizde de ünlü ve zengin bir avukat tarafından ormanda Ağaçkakan Woody Animasyon nın evinin olduğu yere ev yaptırmak istecektir ama aldığı bu yanlış karar yanlış karar yüzünden başına gelmeyen kalmayacaktır. Uğraştığı sıradan bir orman hayvanı değildir. Ağaçkakan Woody ona bu evi yapma konusunda oldukça zorlu günler geçirmesini ve vaz geçip geri gitmesi için elinden geleni yapacaktır. zevkli ve güzel bir animasyon film i olan Ağaçkakan Woody 40 lı yaşdaki insanların tanıdığı ve bildiği yaramaz karakterdir. Ailece izlenecek bir animasyon film i olan Ağaçkakan Woody sizler için film arşivimize ekliyor ve keyifle izlemenizi diliyoruz.
 
 
www.HadiPaylas.com tarafından eklenen bu film de & link ve sayfada herhangi bir problem var ise lütfen bize bildiriniz. Keyifli Seyirler dileriz.
 
Türkiyenin yeni Aradaşlık Sitesi www.Askariyorum.net

WOODY WOODPECKER İNCELE

“Woody Woodpecker” büyüleyici olmaya devam ediyor. Seri, II. Dünya Savaşı’ndan kısa bir süre önce WB’nin Looney Tunes’daki başarısına kısa bir cevap olarak başladı. Universal ve United Artists arasında zıplayan Woody’nin yaratıcısı Walter Lantz, karakterinin Tex Avery heyecanını çalmak için elinden geleni yaptı. Karakter Amerika’da ikinci sırada iken, Güney Amerika’nın bu karaktere aşık olduğunu bilmiyorduk. Bu şekilde buraya geldik.

Bu modern güncelleme Kanada’da yapıldı ve özellikle Latin pazarı için yapıldı. Brezilyalı bir arkadaşınız varsa, Brezilya’nın karakterle olan ilişkisini bilirsiniz. Seinfeld’in Amerika’da tekrar koşarken, Woody Woodpecker’ın Rio yolunda ne sıklıkta gösterdiği bu. Sınırın güneyini temizledikten sonra, Universal Amerika’yı serbest bırakmaya karar verdi. Karar nedir? Sonradan düşünülmüş gibi oynuyor.

Bazıları yeni Woody sesiyle konuştu, ancak Woody, sık sık seslendirme yapan değişiklikler için bilinen bir karakter. Cehennem, asıl seslendirme sanatçısı Mel Blanc, iki kısa filmden sonra Woody Woodpecker’ı kurtarmak zorunda kaldı. Çok fazla şey aramıyorsanız, o zaman evini kurtarmak için yerel halkla bir araya gelen Woody’nin bir hikayesi sizin için yapacak. Dürüst olmak gerekirse, ağaçkakan arkadasımızı çılgın bir suçlu olarak oynatan 1940’ların orjinal şortunu avlayacağım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ